Auto Palace Spořilov s.r.o.

Auto Palace Spořilov s.r.o.

AUTO PALACE Spořilov

 

Autorizované prodejní a servisní středisko AUTO PALACE Spořilov Vám předkládá ucelenou nabídku vozů Mazda, Ford, Volvo, Škoda, Mitsubishi a  Opel.  

Všechny modely uvedených značek si můžete prohlédnout v reprezentativních showroomech o celkové rozloze cca 3.200 m2 prodejní plochy. K dispozici Vám je rovněž odpovídající technologické zázemí našich značkových servisů včetně klempířské dílny, lakovny a bohaté nabídky náhradních dílů a doplňků všech uvedených značek.

AUTO PALACE však nabízí svým zákazníkům mnohem více. Díky spolupráci s předními leasingovými a úvěrovými společnostmi a pojišťovnami doporučí optimální variantu financování vozu včetně pojištění a zařídí i jeho registraci. Podstatnou výhodou skupiny AUTO PALACE je silné ekonomické zázemí, díky kterému je schopna bez problémů realizovat i velké fleetové obchody v počtu desítek i stovek vozů.

Naši zákazníci si rovněž mohou vybrat z nabídky cca 400 kvalitních ojetých vozů s doloženou historií, které nabízíme v autosalonu ojetých vozů - AutoPoint. Každý vůz před prodejem projde podrobnou technickou prohlídkou a jako důkaz spolehlivosti je novému majiteli poskytnuta nadstandardní roční záruka.

Širokou nabídku našich služeb doplňuje  autopůjčovna RentPoint, která je jednou z největších na českém trhu. Zákazníkům je k dispozici na 300 vozů všech kategorií.

 

Skupina Auto Palace zahájila svou činnost na našem území v roce 1991 jako importér a prodejce automobilů značky Mazda a dnes patří mezi tři nejvýznamnější dealery na trhu. Za dobu působení na českém a slovenském trhu skupina prodala 128 543 vozů.

 

 

 

 

Kontaktní formulář

Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE